ЗА COORD.EXE
ЗА COORD.EXE
Колеги някой правил ли е изравнение на геометрична нивелация с COORD.exe. Ако е правил нека сподели какъв е формата на DGN файла. Явно се различава от Т-планския.
Колеги благодаря Ви за съветите. Оказа се че dgn файла не е толкова различен от т-планския. Всъщност се различават само по разтоянията . При т-плана разтоянията са в километри а при Coord са в метри. Програмката не е за пренебрегване - спестява много време.
Още веднъж благодаря на всички и Ви желая успех!
Още веднъж благодаря на всички и Ви желая успех!
-
- administrator
- Мнения: 600
- Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Програмата е предоставена лично от автора и за публикуване на www.geodesy-bg.net.
Тук си има отделна тема:
http://geodesy-bg.net/forum/viewtopic.php?t=93
Според мен си заслужава да и се обърне внимание.
Тук си има отделна тема:
http://geodesy-bg.net/forum/viewtopic.php?t=93
Според мен си заслужава да и се обърне внимание.
Няма различия в подготовката на DPI и KOR файловете от тези за Т-плана. Различието е в подготовката на DGN файловете и то само за разтоянията. При т-плана са в км. а при coord.exe са в м. Колега от Благоевград ми даде и по-новата версия coord2015.exe в която тази разлика в разтоянията е корегирана и всички файлове са като при т-план