Изработка на технически проект за вертикално ланиране

на геодезическа тематика.
ilian4eto_88
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 12:04 pm

Изработка на технически проект за вертикално ланиране

Мнение от ilian4eto_88 »

Здравейте,казвам се Илияна и тази година завършвам 13кл специалност Геодезия..предстои ми държавен изпит и много бих била благодарна ако някой ми помогне малко с по-пълна информация по темата особенно за определяне на заложението на червените хоризонтали..много благодаря на всички ще чакам отзиви...за мен е много важно да съм добре подготвена :roll:

Dobri_bg
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 2:13 pm
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Dobri_bg »

Ами явно толкова добре са те понаучили учителите,че си дошла във форума да търсиш помощ.Седни научи си теорията и след това питай.Първо теорията моето момиче,после практиката.

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Е ти пък сега! Момичето сигурно отдавна си е взело държавния изпит с отличен, особено ако му се е паднало въпрос от вертикалното ланиране ;)

Dobri_bg
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 2:13 pm
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Dobri_bg »

Ами явно доста хора нямат работа в този бранш,не зависимо за кого става дума.Просто са тук поради незнайни причини,или просто е трябвало да вземат някаква диплома,а дали я заслужават , си личи от въпросите ,които задават тук.

ilian4eto_88
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 12:04 pm

Мнение от ilian4eto_88 »

haha zdraveite mili gospoda,radvam se 4e vse pak ste pusnali nqkakvo mnenie po vuprosa...da vzeh si go otdavna.....vijdam 4e edin ot vas e bil izklu4itelno "6tedur" po otno6enie na otgovorite si,za koeto mu blagodarq...dobri ne vseki se mu4i da vzeme samo nqkakva si diploma...a i kaji mi ako ne pita 4ovek kak moje da nau4i ne6to samo ot edna suha teoriq bez nikakva praktika...suglasna sum i s teb,no smqtam 4e e po-lesno da se nau4i i razbere dadeno ne6to ot hora s opit .... :roll:
хаха здравейте мили господа,радвам се че все пак сте пуснали някакво мнение по въпроса...да взех си го отдавна.....виждам че един от вас е бил изключително \"щедър\" по отношение на отговорите си,за което му благодаря...добри не всеки се мъчи да вземе само някаква си диплома...а и кажи ми ако не пита човек как може да научи нещо само от една суха теория без никаква практика...съгласна съм и с теб,но смятам че е по-лесно да се научи и разбере дадено нещо от хора с опит .... :roll:


GeoRT: В тази република, респективно в този форум се говори и пише на български език! Това е единственото правило на форума!
Предупреждавам само по веднъж, после директно трия!

Публикувай отговор