Празник на геодезиста - 2011. Впечатления.

Ако Ви се пише по каквато и да е тема, или искате да си говорите с някой, тук е мястото за спам.
Публикувай отговор
GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Празник на геодезиста - 2011. Впечатления.

Мнение от GeoRT »

Яко чалга!
Говорих с диджея, рече: "Аз не съм виновен, хората това си поръчват!"
Тъжно...
Красиви, млади хора клатят балдъри и щракат с пръсти.
Колеги в зряла възраст подрусват вече позагубили гъвкавост тела...
Абе... страшна гледка!
Язък за привидната офциалност и висока претенция на празника, ама това е действителността.
На който не му харесва - да си търси решение.
Аз лично, бях на ръба да си тръгна.
Имам достатъчно време да си помисля за догодина.

dangeon
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:25 pm

Мнение от dangeon »

С най-голямо удоволствие научавам, че отново съм предпочел по-разумната инвестиция от пари, време и впечатления в условията на вихреща се финансова, икономическа, политическа и ценностна криза.
Днес видях снимки от вихрещи се полуголи девойки по масите, но не очаквах да е чак така, както го описваш.
Това можеш да го считаш като продължение към предишния ни разговор GeoRT. Кой ни е виновен този път?
Сега ще дойде stoianeca и ще изпише една страница как са виновни циганите дето си кръщават циганетата Ферхонде (или ВерсачИ), турското робство и комунизма и как България си е изиграла историческата роля, всичко е безнадеждно и всеки трябва да отплува до някое кътче на света.

R
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 8:47 pm

Мнение от R »

Íå ìèñëÿ, ÷å áåøå òîëêîâà çëå. Èìàøå è Âàëÿ Áàëêàíñêà è ðîê ïàð÷åòà, äàæå è Ðàìùàéí ïî åäíî âðåìå.

GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от GeoRT »

-> R: То винаги може и по-зле. :) Всеки различно приема нещата, аз бях разочарован.

-> dangeon: Може и прав да си. Всеки носи отговорност за действията си. Не се възприемам като особено приобщен към геодезическата "общественост", затова и не се натоварвам относно настоящето и бъдещето и. Така или иначе, по различни причини, тя е едно не особено гостоприемно място.
Единствено се чудя, за какъв авторитет изобщо си говорим, господа инженери и други технически лица?

Черпя: Па! Па! Па! Палатка!!!

stoianeca
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 12:14 am
Обратна връзка:

Мнение от stoianeca »

Супер си беше празника=) Педесетина човека се подрусаха за половин час и тва беше, кво толкос. На фона на 800 калпака, може би=) Пък и всеки гледаше да се наприказва с приятелите си, на кой му пука пък ква е музиката... Много силна беше, според мен такова събиране не трябва да се превръща в бар или дискотека, знам ли.. И покрива го отвориха само веднъж и се издушихме на втория етаж. Но това предполагам е в следствие на комунизма, робството и Ферхонде=)))))
п.п. dangeon, по снимки, впечатления и спомени не се трупат, било то и негативни :wink:

dangeon
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:25 pm

Мнение от dangeon »

Така е stoianeca. По снимките, които съм видял от празника, изненадващо не съм натрупал негативни спомени. Пожелавам и на GeoRT да не остане с такива.

Публикувай отговор