Точки от Велики Преслав, Шумен

Всичко, което не влиза в горните категории.
gancho_tz
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 09, 2010 1:35 am

Точки от Велики Преслав, Шумен

Мнение от gancho_tz »

Може ли някой да помогне, трябват ми котите на няколко полигониви точки във Велики Преслав. 33,34, 83,84, 121,122,123. Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

kukaracha
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 5:53 am

Кадастрална карта

Мнение от kukaracha »

В момента е обявена кадастралната карта на Велики Преслав. Пробвай в Служба по кадастъра -Шумен. Друг вариант е да потърсиш от изпълнителя ЕТ Диян Златев.

stoianeca
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 12:14 am
Обратна връзка:

Мнение от stoianeca »

Охоо...
Ако трябва да стига горкия до Шуменската община... по-добре да си пренесе сам от някоя триангулачна точка в близост да я намери и да си върже точките. Има 15-20 бр. само в града..уж

GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от GeoRT »

Най-глупавото в случая е, че за кординати и коти на точки се чака по три дни!??
Направо бяс ме хваща.
Тази справка би трябвало да се прави моментално!!!

stoianeca
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 12:14 am
Обратна връзка:

Мнение от stoianeca »

=)
Моментално могат да ти извадят само прословутите "реперни карнети" на осовите точки... Не знам кой и защо ги пази още и как може това да бъде основен документ за средностатистическата община. Аз лично ги виждам нормално виснали на пирон във WC на същата община...

GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от GeoRT »

Не, аз имах предвид АГКК, която изпълнява поръчка за нови мрежи по три дни.
Иначе и аз по едно време луд ставах като ми кажеха, няма проблем при нас имаме координати на точки, пък после ми извадят реперните книжлета. :)
В ГИС-София практиката е нормална - отиваш, посочваш на монитора кои точки ти трябват и те вече тичат към принтера. Плащаш си и заминаваш. Няма три дни, няма един час!

kmh
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 12:46 pm

Мнение от kmh »

За моментално виж http://geodesy-bg.net/forum/viewtopic.p ... 9&start=30 от Вто Яну 26, 2010 2:59 pm

Публикувай отговор