Намерен Topcon cts

Всичко, което не влиза в горните категории.
Публикувай отговор
gost
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 9:46 pm

Мнение от gost »

Явно аз съм аморален и алчен тарикат.Пускам тема-зарибявка,уж да се изкарам благ в очите на хората, а в съзнанието ми се върти само една мисъл-ПАРИИИИ.Особено бих искал да видя отговорите на dandeon,stoianeca,Biliana според тях дали е така

dangeon
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:25 pm

Мнение от dangeon »

Правилно, zavoi1, 9 от 10 от българите си мълчат, когато виждат, че се нарушават законите. То затова сме и на този хал. Да не казвам, че някои дори открито насърчават нарушаването им. Тая психология наистина дължим май на една империя отпреди 150 години, както казват някои други от участващите във форума. Но почакай да видиш по-нататък. Очакваме включването на gost. :wink:

dangeon
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:25 pm

Мнение от dangeon »

Хех, то вече станало :)

dangeon
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:25 pm

Мнение от dangeon »

Gost, понеже наистина вярвам в теб, че не си аморален и алчен тарикат, направи както повелява закона. По-нагоре го има какво е то. Изискай си приемо-предавателен протокол и ако го публикуваш тук ще ти кажа едно голямо БРАВО!

Biliana
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:03 am
Местоположение: bg

Мнение от Biliana »

Ако питаш какво бих направила на твое място - отговорът е един: БИХ ОТИШЛА В ПОЛИЦИЯТА. Просто, защото този дето го е "загубил" едва ли ще се сети да го търси по форумите или в GOOGLE ( това беше наистина смешно )

GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от GeoRT »

Биляна, ти си се смей, щом ти е смешно, но ако собственика се беше "сетил" да пусне една търсачка щеше вече да си бачка с инструмента и да е минал само с черпене.
Със здраве... за мен тази тема е приключена.

dangeon
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:25 pm

Мнение от dangeon »

Дали, GeoRT, дали? :)
Или тогава gost щеше да изчезне като дим. :)
То не че сега е много наличен.

GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от GeoRT »

Бъдещето ми е трудно да предскажа и наистина повече не ми се занимава с темата.
Оказва се че тук има хора, които са по-католици и от папата.

dangeon
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:25 pm

Мнение от dangeon »

А аз си помислих, че и такива умения имаш покрай мнението за търсачката. Както и да е, и аз спирам. Останалото може да остане вече без коментар.

stoianeca
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 12:14 am
Обратна връзка:

Мнение от stoianeca »

Gost, що се отнася до постъпката ти е похвална. Евала на такива хора, които си правят изобщо труда да се разровят за информация и да се опитат да върнат намереното... Но с този форум нещата не бива да приключват. Ето там ако имаш време и желание, тръгни по адреси, врътни някой и друг телефон, може би някой колега от тези фирми да познава поне кой или коя фирма използва такъв вид инструменти. Похвално е желанието ти да разгласиш но действай извън интернет. Поне аз така бих направил.
До колкото до полиция, управление, държавност, държава, закони и спазването им, е такава огромна тема, че не ми се започва...
Dangeon, хубаво си си направил труда да вадиш членове и алинеи, ама тука, в този разграден двор, /България/ , както казаха в БТВ преди малко - законът е "врата в полето". Честният, почтенният, нормалният, у нас не се цени... вече. Човекът намерил каквато и да е ценност, даде ли я в общински, държавни или каквито други ръце се сетиш, пиши я за свършена. В нашата държавичка е така. Тази тромава законова машина отдавна се е затлачила... Няма смисъл.
И така, гостът ще си продаде тоталката , друг и по отчайващ ще е въпроса - кой ще я купи. Ще я купят! Някой "колега" ще надуши далаверата и ще направи големия бизнес и ще скърши геодезията и ще си пее...
Ма за нашия "колега" никога няма да разберем...

gost
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 9:46 pm

Мнение от gost »

Честит праздник на дамите от форума.
Да попитам моралистите-след като сте толкова морални и действате според закона и порядките в това общество, дали софтуера инсталиран на вашите PC-та е легален?

Biliana
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:03 am
Местоположение: bg

Мнение от Biliana »

Упс! Нападението е най-добрата защита ! :) Моралистите принципно са морални във всичко. Явно си в безисходица. Да взема да ти помогна като разпратя линкове към темата на ВСИЧКИ геод. фирми, така ще сме сигурни, че никой няма да пропуснем :).

gost
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 9:46 pm

Мнение от gost »

Не,не съм в безисходица и не нападам,и не се защитавам. Бих искал да получа конкретен отговор на конкретен въпрос,само толкова.А за помоща ще говорим после.

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Леле, леле...
Абе вие не виждате ли, че този гледа само как да продаде уреда?!?
Добре се опита да ни врътне и да получи пазарче от поне 300 човека.
Stoianec, абе ти сериозно ли това за законите и алинеите?
Нали когато работиш си правиш труда да вадиш закончета и алинеи и не съветваш клиентите си с аргументи от вида на врати в полето, БТВ и колко честните не ги ценят?!?

stoianeca
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 12:14 am
Обратна връзка:

Мнение от stoianeca »

Абе аз и ти и още шепа хора от "форума", може и да гледат да следват някакви норми и правила и да се опитват да бъдат честни и почтенни пред себе си и пред света.. Ама това е капка в морето, Донкихотовци се навъдиха колкото си искаш, да се борят с мелници или по-скоро с вятъра... Някой още прави ли си илюзията, че ставащото в България, живота, културата, образованието и пр. е нормално? Това че се опитваме да се заобиколим от свестни и кадърни хора е хубаво ама всичко ти свършва до входната врата.
Впилата се чалга, пошлост, безхаберие и овчедушие, отдавна са си казали своето... Сложна тема е, няма смисъл.

той поета си го е написал: Част от характеристиката на Българина след Освобождението:

"Подлост в характерите, превишена, но гола самонадеяност, чувства развалени, своекористност във висша степен, общо междуособно недоверие; бедност от силни и просветени убеждения, прибягване до най-подлите и до най-подземните средства за достигане на лични и низки цели; тайни и явни действия за омайване на по-простите и на по-слабоумните, злоупотреби със святото име на правдата и с чувствата на народа за потулването на най-разтленните стремежи; гордо проникване на грубото невежество, върлуване на демагогията и безчинството, презрение на всяко благородно чувство, на всяка чиста мисъл, на всеки честен характер, на всяка безкористна преданост; лишение от вяра в каквито и да са начала, низост в идеите, раболепство в поведението, несъобразност в разискванията, непоследователност…"

Публикувай отговор