TOPCON GTS 105N

Всичко свързано с инструментите на различните производители.
BORIS6713
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 9:35 am

TOPCON GTS 105N

Мнение от BORIS6713 »

Здравейте колеги, аз съм още нов в бранша и смятам да започна частна практика.Спрях се на този инструмент и ако някой от вас е работил с такъв, моля да ми даде съвет за избора ми. Какви евентуално трудности мога да имам с него, с какъв софтуер работи. Ако имате мещо предвид ,моля да ми го препоръчате.
Благодаря за съдействието.

bobets
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Ное 26, 2007 7:30 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Мнение от bobets »

Колега прочетох брошурката за инструмента в сайта на Геохайд и изглежада доста добре инструмента има си необходимата точност бързина, буквено-цифрова клавиатура, но не видях да има безпризмено измерване и също класът на водоустойчивост и прахоустойчивост не е много голям IP54, давам за пример серия RK3 на сокиа са IP65. Мисля, че инструмента си заслужава само това с безпризменото измерване ме притеснява, че го няма, а си е страшно удобно и полезно.

BORIS6713
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 9:35 am

Мнение от BORIS6713 »

огромни благодарности

m9ck
administrator
Мнения: 147
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 4:40 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от m9ck »

Сериите 100 и 200 на Topcon мисля, че нямат безрефлекторно мерене на разстояния. По добре се ориентирайте към някой модел който предлага тази опция, както е написал колегата bobets. По добре да инвестирате малко повече средства, но ще си облекчите работата за години напред. Успех с избора!
bpfc 4 life

BORIS6713
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 9:35 am

Мнение от BORIS6713 »

благодаря колеги
вече го купих като го пробвам ще пиша

Публикувай отговор