Задачки закачки

Всичко, което не влиза в горните категории.
modruss
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юни 05, 2013 8:36 pm

Задачки закачки

Мнение от modruss »

Здравейте уважаеми членове на форума.Проблема е следния първи курс съм в ЛТУ и там изучаваме 1 семестър геодезия.За да заверя предмета трябва да предам едни протколи, които включват решени определени задачи.Та въпроса ми има ли някой от вас малко свободно време да ми помага да ги направя сам или ако е от София да се разберем срещу някакво заплащане да ми ги направи.Темите са следните:
ЗАДАНИЕ: Да се определи площта на петоъгълника – 1,2,3,4,5 като се приложат следните методи:
1. Графичен – чрез разлагане на триъгълници на нанесения върху картата петоъгълник 1,2,3,4,5
2. Координатен – чрез дадените Гаусови координати на точките 1,2,3,4,5.
Задача – една дължина е измерена 6 пъти с еднаква точност. Да се определи изравнената и стойност, нейната средна грешка, както и средната грешка на отделното измерване, ако измерените стойности са:

Задача 2 – един ъгъл е измерен с три инструмента с различна точност. Да се определи най-верочтната му стойност, средната грешка на измерване с тежест, и средната грешка на средно аритметично.
Задача:ПЪРВА И ВТОРА ОСНОВНА ГЕОДЕЗИЧЕСКА ЗАДАЧА И ЗАСЕЧКА НАПРЕД
Задача:ИЗЧИСЛЯВАНЕ ОТВОРЕН СВЪРЗАН ПОЛИГОН
Задача:ЗАТВОРЕН СВОБОДЕН ПОЛИГОН. ПРОСЕКА Да се изчисли свободен полигон, на който са измерени страни и ъгли

Публикувай отговор