Използвате ли касов апарат?

Ако Ви се пише по каквато и да е тема, или искате да си говорите с някой, тук е мястото за спам.
Публикувай отговор

Използвате ли касов апарат?

Имам и смятам да продължа да го поддържам.
1
10%
Имам, но възнамерявам да го спра.
3
30%
Нямам, но възнамерявам да се сдобия с такъв.
0
Няма гласували
Нямам и не ми е необходим.
6
60%
 
Общо гласове: 10

GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Използвате ли касов апарат?

Мнение от GeoRT »

Аз лично смятам да си бракувам касовия апарат.
Усложненията и разходите по ъпгрейд наложени от връзката с НАП не си заслужават за шестте фискални бона, които пускам годишно.
Вие какво мислите по въпроса?
Последно промяна от GeoRT на Пон Яну 16, 2012 10:36 pm, променено общо 1 път.

5ko
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Фев 13, 2010 11:35 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от 5ko »

Това е прославената подкрепа на държавниците ни за бизнеса в кризата. Всъщност има подкрепа, за няколкото фирми предлагащи касови апарати.
Уви и на мен не ми се връзва сметката да извадя едни 400-500 лв за нов апарат, така че и аз от март минавам изцяло на банкови преводи, ако ще ги има такива.

djaba
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Авг 03, 2009 8:38 am

Мнение от djaba »

.
Последно промяна от djaba на Пон Ное 09, 2020 11:10 am, променено общо 2 пъти.

5ko
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Фев 13, 2010 11:35 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от 5ko »

Аз поне го взех преди няколко години, когато ми беше писнало да чакам преводи и да се обаждам да се карам и напомням по няколко пъти. После за дребни неща давах на хората, каквото съм изготвил, давах им фактурата и си чаках парите веднага в брой. Ако ли не - не им давам нищо докато не си платят. Тогава се навих на подобна инвестиция, ама както е тръгнало да се менят изискванията през 5 години и да се налага да наливам още и още парички при такъв обем от работа, какъвто има сега, няма смисъл.

Публикувай отговор