Да ви побутна да разгледате нещо.

на геодезическа тематика.
new1
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 12:07 pm
Местоположение: На много места :)

Мнение от new1 »

Единственото нещо, което става в тази тема е нежалан OFFTOPIC/SPAM/BULLSHIT!!!!!!!!!!!
Какъв е смисълът зрели хора, които се предполага, че имат поне минимума интелект да спорят и да с излагат за такива дреболии? Ебаси материализмът, ебаси!
Предлагам темата да се изтрива направо, тъй като няма с какво да бъде полезна. Единствено за хора, които нямат работа и които си чешат пръстите по клавиатурата

Spawn
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 9:31 pm

Мнение от Spawn »

До някъде си прав. Напълни се с талаш, но има и какво да се научи.
Жалко то е че някои от колегите пишешщи тук в темата не успяват да се аргументират а пишат от "висотата" си на 100 поста да речем или рвегистрация от преди 1-2-3 години.
То не бяха булстати, че ще се събират (макар че булстата на дадена фирма не е никаква тайна, да не говорим, че има пълен и подробен списък на фирмите в сайта на агенцията по кадастър). После дъмпинг на цени и че било обидно видиш ли да идеш на търг за 400-500 лв. само дето пропускат да кажат, че не им е обидно да идат на търг за някой ЛОТ или да пускат оферти към общината за изпълнението на дадена задача, ама там може да се спечелят хиляди и "обидата" лесно се преглъща. Абе лицемерие.
И един хубавец дето напечелил сумати обекти за по 50 000 и нагоре а иначе търси телефони на офиса на АКТОР миналата година за да се цани на работа там като геодезист. Фарс.
Единствен stoianeca положил някакво усилие да помисли и да предложи нещо.
Ако може да не се трие темата, че поне ме забавлява.

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

На мен пък ми е чудно защо те е срам да кажеш от къде сте колеги със Симеон Дочев. :roll:

Spawn
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 9:31 pm

Мнение от Spawn »

Spawn написа:
И не се мъчи повече, няма да си губя времето да ти чета лишените ти от съдържание постове.
И кое точно в това изречение не си разбрал ? Въпроса е реторичен.
Тук да си погледнеш какво означава думичката, че имам сериозни притеснения за тебе. Цък.

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Е, ясно, щом е срамно няма да питам повече. Ама то си е за срам да ти кажа, много размисли ще предизвика относно предишните ти писания. Хайде, оставям ви двата клонинга да си говорите за идеализъм.

Публикувай отговор