НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ

Ако Ви се пише по каквато и да е тема, или искате да си говорите с някой, тук е мястото за спам.
Красимир Колев
Мнения: 141
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 8:58 am
Местоположение: София

НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ

Мнение от Красимир Колев »

14.01.2010 ! НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ ! 11:00, Народното Събрание.

Протеста ще бъде срещу подслушването на интернет, скайп, телефони. Нека колкото се може повече българи и патриоти да излязат и да изразят мнението си срещу античовешките и незаконни действия които се опитват да ни наложат националните предатели от новият кабинет!...
Датата 14.01 не е избрана случайно ....Нека всички си спомнят как преди 1 година на комунистическата сган от полицаи бе наредено да прегазят МЛАДИТЕ ХОРА, които се борят да превърнат БЪЛГАРИЯ в едно по-добро място за живот !!!

Biliana
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:03 am
Местоположение: bg

Мнение от Biliana »

:) Къде бяхте Вие през изминалите 4 години, г-н Колев? И кой спред Вас даваше заповеди на МВР преди една година?

Красимир Колев
Мнения: 141
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 8:58 am
Местоположение: София

Мнение от Красимир Колев »

За заповедите мисля, че на всички ни е ясно. Както и това, че сегашното положение е резултат от управлението на предишния кабинет (сиреч изминалите 4 години). Не че новия е много по-добър. А за изминалите 4 години е виновен българския народ, шото още сме овце просто. И аз не исках, и никога не съм искал да ме управляват анти-българи, обаче срещу народа не можеш да тръгнеш. И докато всеки си трае, ще сме си на този хал :)

P.S. Може и на "ти"
P.S. Това най-горе не съм го писал аз, копие от друг сайт е ... въпреки, че споделям мнението :)

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Аз ще отида на протеста. Не защото ще се боря за правата на българския народ или защото съм против правителството, а за да защитя своето собствено егоистично несъгласие за намеса в личният ми живот.

Biliana
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:03 am
Местоположение: bg

Мнение от Biliana »

И аз не съм съгласна с подслушването и преглеждането на личната ми поща. Но като се замисля стигам до извода, че те си я четат и си слушат разговорите и сега. Просто, ако узаконят тези си действия и могат да използват "специалните разузнавателни средства" (такъв беше термина,нали) без съдебна заповед, ще накарат прокурорите да си свършат поне малко работата,защото вече няма да имат основания да се извиняват, че не могат да повдигнат обвинения срещу доказани в очите на обществото престъпници поради малкото доказателства или липса на заповед. И като цяло не съм изненадана от действията на това правителство до момента, защото не очаквам един генерал от структурите на МВР да използва методите на професор по политология от Университета :) ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ, нали така. Ако искате сигурност трябва да се разделите със свободата си.

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Бенджамин Франклин: Този, който е готов да пожертва свободата заради сигурността, не заслужава нито едно от двете !

Красимир Колев
Мнения: 141
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 8:58 am
Местоположение: София

Мнение от Красимир Колев »

Мъдра мисъл.

Biliana
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:03 am
Местоположение: bg

Мнение от Biliana »

Точно ! Ако се замислите, защо Б. Борисов спечели с такова огромно мнозинство, ще стигнете до извода, че българина иска СИГУРНОСТ! Следва: Още не сме дорасли за СВОБОДАТА, която си въобразяваме, че ще загубим.

Красимир Колев
Мнения: 141
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 8:58 am
Местоположение: София

Мнение от Красимир Колев »

Рядкото щастие (да не казвам другата думичка) Борисов спечели с огромно мнозинство, защото както казах малко по-рано, българите сме овце. За щастие, това не важи за всички, и се надявам КАТО се стигне до предсрочни избори, на българина поне малко да му е дошъл акъла.

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Свободата и сигурността не са степени. Няма противопоставяне между свободата и сигурността, Биляна. Няма надграждане. Те са равноправни характеристики. И много се извинявам, но Бойко Борисов не дойде на власт с призива дайте ми свободата си, за да ви осигуря сигурност. И ако сега го направи, толкова по-зле за него. Не знам кой българин имаш предвид. Как се казва и къде живее. Аз съм се родил свободен, а не роб и ми писна някой да ми казва, че не съм бил дорасъл за това или онова, защото преди 20 години имало комумистическа диктатура, преди 65 фашистка, преди 150 години османско подтисничество, а още по-далеч в древността византийско и поради тази причина ТРЯБВА да имаме самосъзнание на помияри и гниди. И ние не си ВЪОБРАЗЯВАМЕ, че ще изгубим СВОБОДАТА си, а виждаме, как някой се опитва да я отнеме малко по малко.

Biliana
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:03 am
Местоположение: bg

Мнение от Biliana »

Даа :) Без коментар :) Или не, по-добре да си изкоментирам: Този поне е Мъж, каквото каже-това прави. :)

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Правилно! Те така са казвали и немските жени едно време за техния любим фюрер. Виждала ли си кадри от нацистки митинги на истерично пищящите жени, спускащи се към изпънатия като статуя фюрер? Хич не изглеждат като принудени насила да ти кажа.

Красимир Колев
Мнения: 141
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 8:58 am
Местоположение: София

Мнение от Красимир Колев »

Мнение на още един млад човек по темата:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=455746

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Ето малко и от мен:
http://www.bghelsinki.org/index.php?mod ... ektiv16310
Филма го има в zamunda, препоръчвам ти го Биляна. Ако искаш виж и експеримента на Рон Джоунс, за него също има достатъчно в мрежата.

Biliana
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:03 am
Местоположение: bg

Мнение от Biliana »

:) Нали за свобода говорим? Тази дето ви е страх, че ще загубите? И в същото време АЗ ИЗКАЗВАМ СВОБОДНО ЛИЧНО МНЕНИЕ и вече съм истерична германка ревяща името на ФЮРЕРА :) ами не съм. И какво да правя като си харесвам примиера ? Това не значи, че одобрявам всичко, което прави, но оценявам желанието му да оправи кашата забърквана в продължение на 8 години. Що се отнася до Сърдитите млади хора- не копирайте всичко от запада. А и аз не мога да съм от тях - нито съм сърдита, нито .... е... :) както и да е :)

Публикувай отговор