Геодезични и географски координати...

на геодезическа тематика.
GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от GeoRT »

Има, има... но ДОС версията май е с разбита защита. Друг фактор е че за времето си е била най-добрата на фона на останалия специализиран софтуер и много от колегите просто нямат желание да се прехвърлят на нещо по-ново.

Barbie02
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 12:34 am

PO SPE6NOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мнение от Barbie02 »

dobur den bih iskala da me potursite na skype puhi02 i da mi obqnite kak da napravq horizontalite vurhu tahimetri4na snimka ako mojete sega go napravete 4e mi adskiiii VAJNO :?: :!: :!:

GeoRT
administrator
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 7:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: PO SPE6NOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мнение от GeoRT »

Barbie02 написа:dobur den bih iskala da me potursite na skype puhi02 i da mi obqnite kak da napravq horizontalite vurhu tahimetri4na snimka ako mojete sega go napravete 4e mi adskiiii VAJNO :?: :!: :!:
Barbie02,
1. Единственото правило засега, в този форум е да се пише на кирилица. Обещах да трия без предупреждение, но реших все пак да давам по едно единствено на юзър.
2. Както вече няколко пъти ми се налага да обясня, тук не е мястото, където да обсъждаме материала от първи курс или пък някой да компенсира пропуснатия си геодезически стаж.
3. Постинга ти изобщо не е на правилното място.

Не трия директно мнението ти, само защото е доста сполучлив пример какво не трябва да се прави.

Barbie02
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 12:34 am

...

Мнение от Barbie02 »

ами не знам къде е правилното място на темта ми ама ми е много важно
и това не сме го правили
за 1ви път ми е ..
и не знам ..

Barbie02
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 12:34 am

....

Мнение от Barbie02 »

ако трябва ми кажете на лично съобщение обяснете ми ...

Публикувай отговор