Страница 2 от 2
Публикувано на: Пет Фев 13, 2009 8:55 am
от mitak_
Благодаря ти много,
ще пробвам както казваш,и ще пиша.Ако стане имаш една почерпка
Публикувано на: Пет Фев 13, 2009 1:27 pm
от ggineff
Проблема не е в пълните координати. Аз винаги използвам пълните координати. Програмата TECS има ръководство и там точно е описано как трябва да бъдат въведени данните и с какво разширение да бъде записан файла, след което се конвертира в друг формат от който се изпращат в тоталната станция. Трябва и да се видят настройките за предаване на данните в TECS и в тоталната станция, защото и по някога от това произхождат някой проблеми.
Успех!
Публикувано на: Съб Мар 28, 2009 8:04 am
от 19
Здравейте!
В какъв формат трябва да се трансферира файл с измервания с tecs, така че да излизат кодовете на точките в тплан (windows) коректно?
Re: Трасиране с TOPCON - подготовка на данните с TECS
Публикувано на: Вто Апр 21, 2009 3:21 pm
от Mortum
След натискане на бутона конверт ми излиза текстовия редактор.Този фаил ли трябва да запиша като *.top?Защото програмата ми изписва грешка и не записва в изходната пътека.
Станцията която се мъча да подкарам е Topcon GST-105n
Публикувано на: Сря Апр 22, 2009 7:29 am
от BORIS6713
колега Mortum работя със същият модел без никакви проблеми
ако не си се оправил
[email protected]
трасиране с топкон
Публикувано на: Съб Сеп 26, 2009 9:46 am
от BORIS6713
трасирам с топкон вече 6 месеца и нямам никакви проблеми ни с качване ни с сваляне на дани работил съм с още два вида станции но вярваите с топкона е най-просто ако някои има проблем да се обади
[email protected]