GeoBase

Програмно обезпечаване на Геодезията.
xrisonder
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Юни 21, 2019 1:17 pm

GeoBase

Мнение от xrisonder »

Здравейте колеги ,
понеже темата за GeoBase е доста отдавна , реших да направя нова с молба за помощ.


Последвах всички инструкции, които успях да видя, даже въвеждах add-ona с команди appload и menuload. Имам някакви минимални познания относно приставките на Аутокад, но ми основния проблем с GeoBase е ,че след като въведа команда примерно kpt и избера файла от които искам да вкарам точки ми изписва грешка "GeoLib.dwg": Can't find files in the directory след което изброява няколко директории и накрая Error! Function invalid ! . Ще съм изключително благодарен на всички отзовали се !!!

HaCko
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 7:04 pm

Re: GeoBase

Мнение от HaCko »

С коя версия на ACAD сте?

Chervenkov
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 6:26 pm

Re: GeoBase

Мнение от Chervenkov »

От значение е и колко битов е windows-a.
Ако е 64 бита, то от папка "program files 86" се копира "geobase" и се поставя в "program files".
Вече като се зарежда add-on и по точно с командата menuload се зарежда GeoBase.cuix , но от директорията на "program files", както и при appload се зарежда Geo.VLX от същата директория.

repichka
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 14, 2020 10:09 am

Re: GeoBase

Мнение от repichka »

Здравейте,

От къде мога да намеря или да си изтегля GeoBase? Доста се разрових, но не можах да открия нищо в интернет, а и линковете в темите из форума са невалидни.

Публикувай отговор