Меню Parcels в AutoCAD Land Desktop 2009

Програмно обезпечаване на Геодезията.
Grigo
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 4:57 pm
Местоположение: Stara Zagora

Re: Относно делене на площи в аутокад - МенюГео

Мнение от Grigo »

Благодаря за съвета колега, имаш ли идея дали "Менюгео" ще се скарат с "Геобейс" нещо такова чух преди време. Ще го пробваме и без това работата нещо я няма напоследък.

kukaracha
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 5:53 am

менюгео и геобейс

Мнение от kukaracha »

При мен са инсталирани и двете менюта /на аутодеск мап 3д 2005/ и няма проблеми.
В геобейс не ми работи симулацията на измервания, но мисля че това не е от менюгео.

Grigo
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 4:57 pm
Местоположение: Stara Zagora

Re: менюгео и геобейс

Мнение от Grigo »

10x благодарство ще инсталирам и това приложение сега му е времето за опити и за усъвършенстване :D

k1k0k0
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 11:47 am
Местоположение: Тайна Майна

Re: менюгео и геобейс

Мнение от k1k0k0 »

Извън Темата !
Grigo написа:...сега му е времето за опити и за усъвършенстване :D
Това е сериозна Приказка :) Поздравления !
Скоро записах на един приятел Civil 3D 2010 + Subscription Extension, Carlson for AutoCAD 2010, TopoCAD, Mapsuite, Global Mapper, Leica Cyclone (без Leica CloudWork for ...), QuickSurf DX + QuickSurf for AutoCAD 2006-2010 ... и той като има време ще разглежда(aко тръгнат програмите). Малко му прескочих нещата свързани и с GPS и разни карти, ама той там май сам се оправя, ама и аз не се ориентирам.

dodimitrov
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Авг 22, 2008 10:45 am
Местоположение: София

Мнение от dodimitrov »

Много програми, много нещо!
Така като се позагледах QuickSurf DX + QuickSurf for AutoCAD 2006-2010 звучи интересно, поне по презентациите и описаните функции. За съжаление не успях да изтегля демото, а линковете, които намерих са само към rapidshare, а от там не мога да дръпна нищо. Като не мога да го разгледам взе да ме дразни. Би ли съдействал с линк към някъкав осъществим download?

Благодаря!

P.S. Така и така няма к'во да се прави :)

k1k0k0
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 11:47 am
Местоположение: Тайна Майна

Мнение от k1k0k0 »

Toва трябва да стане

Код за потвърждение: Избери целия код

http://www.rockware.com/product/productDemo.php?id=205&hide=true
другите неща са дребни 150-200KB ... ще го измислим, ама няма гаранция, моя грешка QuickSurf for AutoCAD 2007-2010

Iv
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 1:24 pm

Мнение от Iv »

Здравейте опитвам се да намеря къде се провеждат курсове за: AUTOCAD LAND DEVELOPMENT. Можете ли да ме насочите :)

k1k0k0
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 11:47 am
Местоположение: Тайна Майна

Мнение от k1k0k0 »

Iv написа:... курсове за: AUTOCAD LAND DEVELOPMENT.
Според мен няма :( , но пък има за Civil 3D, но главно насочени за проектиране на пътища.
Най-вероятната причина е че Autodesk спряха разработването/поддържането/продажбите на Land Desktop.

Публикувай отговор