Създаване на полигонова мрежа - нормативи

Дискутиране на законите, наредбите и инструкциите, свързани с Геодезията.
Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Ами ако не сте Геодезиста на магистралата ще Би посъветвам да се обърнете към него, не му отнемайте, моля Ви, правомощията.

logic
Мнения: 78
Регистриран на: Пет Апр 17, 2009 12:34 pm

Мнение от logic »

Rum Tum Tugger написа:Ами ако не сте Геодезиста на магистралата ще Би посъветвам да се обърнете към него, не му отнемайте, моля Ви, правомощията.
Виж, уважаеми колега (наблягам на думата уважаеми) :
Няма никакво значение дали съм геодезиста на магистралата или не. Няма значение дали магистралата не на Б.Б. или изобщо не е в БГ. Няма значение на коя магистрала съм геодезист, нито, дали съм изобщо геодезист.
Има значение, само и единствено, факта, че моля за помощ.
А който иска - нека ми помогне.
Който не иска да ми помогне - няма нужда да ме навиква и да ме пъди; И да дава подвеждащи (че и грешни понакога) отговори. Няма нужда ми се подиграва (не че се правя сега на ощипана госпо'ица), че не съм бил знаял нам-си-коя инструкция и еди-коя си формула; аз, ако ги знаех - нямаше да питам

Почитания, уважаеми колега! От мен - за Вас!

stoianeca
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 12:14 am
Обратна връзка:

Мнение от stoianeca »

Rum Tum Tugger, сега стана ли ясно що в миналата тема отдадох значение на "Държава, законност, кадърност, некомпетентност, продажност, размазано-действащи/"бездействащи" гилдии и най-вече безотговорност"... Проблемът е доста тежък и тук въобще не става дума за хвърлени опаковки от вафли...=) Което си зависи от теб, да приемем, че ще го направиш. Но в един или друг момент се изправяш срещу такава непристъпна стена... и толкос.

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

Непристъпна стена от конкретни интереси и общо безразличие ли stoianeca? :)

stoianeca
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 12:14 am
Обратна връзка:

Мнение от stoianeca »

баш...

Rum Tum Tugger
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 4:34 pm

Мнение от Rum Tum Tugger »

:)

Публикувай отговор