magistratura geodezia zadochno

на геодезическа тематика.
p_stoyanov
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 4:17 pm

magistratura geodezia zadochno

Мнение от p_stoyanov »

Здравейте,
искам да повдигна един въпрос, който вероятно касае доста колеги, които се занимават или биха искали да се занимават с геодезия.
Кога най-накрая МГУ или УАСГ ще пуснат магистратура по геодезия- задочно обучение, макар и платена форма?
Към момента има само редовни форми, при което сериозни работещи хора не могат на практика да запишат да учат.
А после доценти и професори се чудят всяка година защо не могат да съберат кандидати, посочват в докладите си причините за това, но така и не взимат решение да направят магистратура в задочна форма.

HaCko
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 7:04 pm

Re: magistratura geodezia zadochno

Мнение от HaCko »

Че УАСГ си има Геодезия - задочно обучение от край време и то си е магистърска програма. Вече ако си завършил Геодезия - бакалавър в МГУ и искаш да изкараш магистърската в УАСГ си е твой проблем.
Аз лично съм на мнение, че дори задочното в УАСГ трябва да се разпусне и да остане само редовното.

PGP
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 2:07 pm

Re: magistratura geodezia zadochno

Мнение от PGP »

HaCko написа:Аз лично съм на мнение, че дори задочното в УАСГ трябва да се разпусне и да остане само редовното.
Подкрепям това мнение, неможе за 5 седмици да се изтаралянка материал за два семестъра с 50% редуцирани лекции и упражнения и после 100% магистър. Това е от социализъмът – рабфак простите партийни началници да стават директори.
Ако толкова си работен стига работа да има никой не ти търси диплома като е качествена.

ПП
Ако искаш магистратура в УАСГ има и геодезия, и кадастър.

Публикувай отговор